İnşaat Dış Çekim

Hızlı ve pratik bir şekilde projelerinizi dijitale taşırsınız. Bitmiş veya devam eden projelerinizi daha estetik açılardan müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

Konum Videosu

Projenizin konumu hakkında daha hızlı ve net bilgi vermiş olursunuz. Stratejik konumunuzu görsel olarak müşteriye aktarmak projenizin öne çıkmasını sağlar.

Sanal tur Dış Çekim

Projenizi tanıtmanın farklı ve ilgi çekici bir yöntemi de 360 panorama çekimleridir. 360 Panorama örneklerimiz için Skypixel’i ziyaret edebilirsiniz.

Havadan görüntüleme ile inşaat/şantiye alanlarınızda daha farklı açılardan çekilmiş fotoğraf ve video ile şantiye alanınızı daha ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve daha az iş gücü çokça veri elde etmiş olursunuz.

Proje alanlarınızın belirli zamanlarda yapılan çekimlerinden elde edilen veriler ile projenizin aylık ilerlemesini takip edebilir ve bu verileri hak ediş dosyalarında kullanabilirsiniz. Ayrıca elde edilen veriler ile tanıtım filmi ve müşterilerinize sunum yapabileceğiniz gibi referanslarınızda da kullanabilirsiniz.

!Unutmayın 3D modelleme vadeliden, fotoğraf ve video ise gerçekte olanı temsil etmektedir.

Avantajları:

  • 4K kalitesinde alınan veriler ile her mecrada yayınlanabilecek(Baskı, Tv reklamları, sosyal medya postları,) görüntüler oluşturulur ve bu yüksek kalite görseller müşterilerinizin beğenisini artırır böylelikle projenizin değerini ortaya çıkarır.
  • Hızlı ve pratik bir şekilde projelerinizi dijitale taşırsınız.
  • Bitmiş veya devam eden projelerinizi daha estetik açılardan müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.
  • Projenizin konumu hakkında daha hızlı ve net bilgi vermiş olursunuz.
  • Stratejik konumunuzu görsel olarak müşteriye aktarmak projenizin öne çıkmasını sağlar.
  • Sanal tur İç mekan: (360 kamera) çekimleri sayesinde müşterilerinize evin içindeymiş hissi verebilirsiniz. Bu yöntem size zaman kazandırır ve karar sürecini hızlandırır.
  • Sanal tur Dış Çekim: (Drone) Projenizi tanıtmanın farklı ve ilgi çekici bir yöntemi de 360 panorama çekimleridir. 

360 Panorama örneklerimiz için Skypixel’i ziyaret edebilirsiniz.

Fabrika, bina, dükkan, arazi, tarla, villa, inşaat,  tesis, doğa manzaraları, 360 derece fotoğraf ve video,  özel günleriniz ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer tüm profesyonel drone çekimleri için bize iletişim formunu ile yada Whatsapp’tan ulaşabilirsiniz.

SHGM izni için çekim yapılacak yerin adresini bize bildiriniz.

 
 
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this